Geri Dön

5-6-7 yaş 1-12 Temmuz Mühendislik ve Tasarım - Seanslar

BİLET SATIN AL

  • Seans Kayıt
  • Ziyaretçi Bilgileri / Ödeme

  Ziyaret Saatleri
PAZARTESİ HARİÇ HAFTAİÇİ :  09:00   -   17:00
HAFTASONU :  10:30   -   18:30
 Seans - 01 Temmuz 2019
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form
    BİLGİ
Tam : 700,00 ₺

 

PROGRAM

AKIŞI

2 hafta sürecek olan tema ve yaşlara göre kamp programları hafta içi Pazartesi-Cuma günlerinde gerçekleştirilecektir. Atölyelerin başlangıç saati 09.00, bitiş saati 16.30’dur. Öğle yemeklerinde günlük, taze ve sağlıklı sulu yemekler ve ara öğünlerde atıştırmalıklar verilecektir. Program sonunda katılım belgesi verilecektir.

Cuma günleri öğleden sonra katılımcılar ile birlikte doğa bilim yürüyüşleri gerçekleştirilecektir. Doğada bulanan bitkiler yakından incelenecektir. Ayrıca bu sürede eğlenceli geleneksel sokak oyunları oynanacaktır.

NOT: Katılımcıların yanına yedek kıyafet koymayı ihmal etmeyiniz.

2 Hafta Katılım Ücreti: 700 TL

 

Çocuklar doğal mühendislerdir. İnşa ederler, parçalara ayırırlar ve tekrar bir araya getirirler. Mühendislik ve Tasarım Kampında katılımcılarla gerçekleştireceğimiz Küp Robot, Doğa Dostu Evler, 3D Objeler, Tincercad Tasarım, Labirent, Doğa Kitabı, Küçülen Kâğıtlar… gibi birbirinden eğlenceli atölyelerle; mühendislik faaliyetlerini gerçek dünyadaki teknolojilere ve sorunlara dayandırarak, matematik ve fen bilimleri gibi disiplinlerin yaşamları ile ilişkili olduğunu görmelerine yardımcı olacağız.


Tam :

Bize Ulaşın

0 332 221 66 96

İLETİŞİM