10-13 Temmuz Haftası (3. ve 4. Sınıflar için Bilim Kampı)

Etkinlik başlangıç saati: 09:15
Etkinlik bitiş saati: 16:00

Haftalık Ücret: 250 TL (Öğle yemeği + atıştırmalıklar + promosyon çantası). Asıl kayıt hakkı kazananlar ile iletişime geçilecektir. Asıl kayıt listesi ön kayıt sırasına göre belirlenecektir. Her bir hafta 15 katılımcı ile sınırlıdır. Ulaşım katılımcılara aittir.

Not: Kayıt sırasında katılımcının nüfus cüzdanı ibrazı gereklidir.

Kamp programına ödemeler için son tarih: 26 Haziran 2018 

Kesin kayıt hakkı elde eden katılımcılara ödeme ve kamp programıyla ilgili gerekli bilgiler gönderilecektir.

Ön Kayıt Oluşturmak İçin Tıklayın

 

Lego Minstorm: Özel Lego setlerdeki parçaları birleştirerek robotun mekanik yapısını, hazır mikroişlemci ve sensörler sayesinde robotun elektronik aksamlarının kullanımını öğrenerek programlanmasını yapabilir misiniz?

Köpük köpük: Sabunun içerisinde yer alan kimyasal maddeleri daha önce incelediniz mi? Peki ya, evinizde kullandığınız sabunu kendiniz yapmaya ne dersiniz?

Gölgemin Rengi : Önce gölgelendirin sonra onları renklendirin.

Temiz mi? Kirli mi?: Suyumuz neden azalır? Peki, kirli sular nasıl temizlenir? Öğrenmeye hazır olun.

Bahçe Yarışmaları: Karton bardaklarla bir kuleyi ne kadar sürede inşa edebilirsin? Peki ya bir pinpon topunu nefesinle kaç saniyede bardağın içerisine atabilirsin?  Peki bunların bilimle ne ilgisi var? Eğlenceli bir yarışa hazır ol!

Köprüler: Öğrenmek için "yapmak" iyi bir yoldur. Farklı geometrik şekilleri ve dayanıklılıklarını test etmeye ne dersiniz?

Anatomi-1/2/3/4: Vücudumuzu oluşturan yapıları ve görevlerini, gerçek iskeletler üzerinde çalışarak öğrenin.

Düşün tasarla uçur: Balon ve uçakların icadına kadar uçurtmaların meteoroloji gözlemleri için kullanıldığını biliyor muydunuz? Hem öğrenin hem de kendi uçurtmanızı tasarlayın.

Mutfaktan Tatlar: Mutfak da bilime dâhil midir? Gastronomi ne demek? Öğrenerek ve yiyerek öğrenmeye hazır olun.

Bul Bakalım: Konya Bilim Merkezi içerisinde hazine avına çıkıyoruz! Hazine sandığının içerisinde neler var, merak ediyor musunuz?

Gökyüzü Atölyeleri: Ölçeklendirilmiş modellerin önemini öğrenin ve çeşitli ölçüm araçlarını ve kesirleri kullanarak güneş sisteminde bulunan gezegenlerin modellerini oluşturun.

Ön Kayıt Oluşturmak İçin Tıklayın

Bize Ulaşın

0 332 221 88 88

İLETİŞİM