Yaz Kampları

   

2 Hafta Katılım Ücreti: 700 TL
4 Hafta Katılım Ücreti: 1400 TL (Temmuz ve Ağustos ayları 2’şer hafta katılım)
Ücrete eğitim, servis, yemek ve sosyal etkinlikler dahildir.

PROGRAM DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Worldcard özellikli kredi kartlarına taksitli işlem seçeneği vardır.

Kardeş Avantajı : Kardeşler için yapılan tüm alışverişlerde %10 tutarında Konya Bilim Merkezi mağazasında kullanılmak üzere hediye çeki verilecektir.

İletişim: 0332 221 88 51 - havva.yaldiz@kbm.org.tr

15 Temmuz - 30 Ağustos resmi tatil gününde kamp programı devam etmektedir

MÜHENDİSLİK-TASARIM KAMPI

Çocuklar doğal mühendislerdir. İnşa ederler, parçalara ayırırlar ve tekrar bir araya getirirler. Mühendislik ve Tasarım Kampında katılımcılarla gerçekleştireceğimiz Küp Robot, Doğa Dostu Evler, 3D Objeler, Tincercad Tasarım, Labirent, Doğa Kitabı, Küçülen Kâğıtlar… gibi birbirinden eğlenceli atölyelerle; mühendislik faaliyetlerini gerçek dünyadaki teknolojilere ve sorunlara dayandırarak, matematik ve fen bilimleri gibi disiplinlerin yaşamları ile ilişkili olduğunu görmelerine yardımcı olacağız.

 

ROBOTİK-KODLAMA KAMPI

Eğitimde dijital dönüşüm hızla devam ediyor. Katılımcıların yaş gruplarına göre basit ve karmaşık Lego etkinliklerinden kodlamaya, oyun tasarımından 3B yazıcılara, robot tasarımından programlama dillerine kadar yeniçağın öğrenme biçimlerine katkıda bulunacak tüm araçlar, Robotik-Kodlama Kampında sizleri bekliyor. Aynı zamanda katılımcılar sayıları, renkleri ve harfleri kullanarak Kriptoloji Bilimine giriş yapıp matematiğin kodlamadaki yerini ve önemini keşfedecekler.

 

ASTRONOMİ VE UZAY KAMPI

Gök olayları, gezegenlerin, yıldızların ve yıldız sistemlerinin gökyüzündeki hareketleri ve yerleri insanlığın ortaya çıkmasından günümüze kadar merak konusu olmuştur. İki hafta boyunca gerçekleştireceğimiz atölyelerde katılımcılar gezegenler, yıldızlar, ay, galaksiler, asteroitler, kuyruklu yıldızlar, teleskoplar ve her türlü astronomik nesneler hakkında bilgi edineceklerdir. Ayrıca, bir astronotun uzayda, yer çekimsiz ortamda nasıl yaşadığını öğrenecekler.

Bize Ulaşın

0 332 221 66 96

İLETİŞİM